Co klienci myślą o moich zdjęciach

Pani Ania, to wspaniała fotograf ze wspaniałym podejściem do dzieci. Nigdy jeszcze nie widziałam, aby dzieci samodzielnie ustawiały się do zdjęć.

Kasia M (nauczycielka przedszkolna)

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że przez Internet mogę zamówić zdjęcia, a wszystko odbywa się bardzo bezpiecznie i z zachowaniem RODO. Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko zdjęć, ale też całego podejścia do sprzedaży zdjęć. Nasze przedszkole nie szuka już innego fotografa- mamy magiczne chwile.

Marlena W. (mama Gabrysi)

To najpiękniejsze zdjęcia mojego dziecka od początku, kiedy chodzi do przedszkola. Bardzo dziękuję za szczery uśmiech mojego synka, nie wiem, jak pani to zrobiła, ale ma pani naprawdę magiczną moc.

Wioletta H. (mama Jasia z grupy Biedronki)

Jestem dyrektorem placówki edukacyjnej i przyznam szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem Pani zaangażowania i dopracowania każdej sesji. Od przesłania oferty, rozmowy z panią oraz przygotowania dokumentów dla rodziców, aby zdjęcia przebiegały sprawnie z zgodnie ze wszystkimi procedurami. Do tego piękne dopracowane scenki oraz pani uśmiech na sesji spowodował, że skradła pani serca całego naszego personelu. Do tego sprawna sprzedaż zdjęć, w której my jako placówka nie uczestniczyliśmy dało nam potwierdzenie pani profesjonalizmu i doświadczenia. Życzę sobie więcej takich współprac i ludzi podobnie podchodzących do biznesu jak pani.

Maria (dyrektor przedszkola Zaczarowany Ołówek)

Nie dość, że moje dziecko uśmiecha się na zdjęciu bardzo naturalnie, to jeszcze mam tych zdjęć dużo do wyboru. Sama mogę wybrać co chcę kupić i w jakiej ilości. A do tego mogę kupić zdjęcia cyfrowe i wysłać do dziadków zagranicę. Bardzo pani dziękuję i na pewno jeszcze spotkamy się na sesji u pani.

Iza (mama Olusia z grupy Skrzaty)