Sesje w przedszkolach i szkołach to nie lada wyzwanie, ale nie ma nic lepszego niż doświadczona fotografka, która wiele sesji już zrealizowała.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że jako rodzic masz wpływ na wybór fotografa w twojej placówce. Wystarczy, że poprosisz mnie o wysłanie szczegółowej oferty dla swojej placówki i zarekomendujesz moją ofertę. Następnie wybierzemy rodzaj sesji, termin i dopniemy wszelkich formalności związane z dokumentami.

Najważniejszym aspektem jest informacja, że kadra NIE JEST ZAANGAŻOWANA W SPRZEDAŻ ZDJEĆ ORAZ KONTAKT POMIĘDZY FOTOGRAFEM A RODZICEM. Rodzice otrzymują bezpośredni kontakt do mnie i w każdej chwili mogę się ze mną skontaktować.

Sprzedaż zdjęć odbywa się przez platformę internetową do której mają dostęp tylko rodzice z danej grupy lub klasy. Rodzic samodzielnie wybiera produkty które mu odpowiadają i płaci przelewem, wygląda to dokładnie tak jak zakupy w sklepie internetowym.

Rodzic nie ma obowiązku kupowania zdjęć, jeśli mu się nie podobają.

Po zakończonej sprzedaży rodzice, którzy zamówili zdjęcia otrzymują je w takiej formie jaką wybrali, zdjęcia cyfrowe wysłane są na maila, a zdjęcia wywołane zostają zapakowane i dostarczone do placówki do wychowawcy lub wysłane na wskazany adres do paczkomatu lub kurierem.

Rodzic może skontaktować się ze mną w każdym momencie realizacji zamówienia.