DOŚWIADCZENIE: Jestem doświadczoną fotografką, specjalizującą się w fotografii przedszkolnej, szkolnej oraz rodzinnej.

GALERIA DO WYBORU ZDJĘĆ: Po sesji udostępniam galerię online, w której rodzice mogą wybierać spośród różnorodnych zdjęć. Nie ma obowiązku zakupu zdjęć, klient może wybrać tylko te, które mu się podobają.

RÓZNE METODY DOSTAW: Klient płaci bezpośrednio na konto fotografa za wybrane zdjęcia. Możliwy jest wybór sposobu odbioru zdjęć – w placówce, przez paczkomat lub dostawę kurierem.

RÓŻNORODNOŚĆ PRODUKTÓW: Oferuję szeroki wybór produktów, w tym tradycyjne odbitki papierowe, pliki cyfrowe, fotoobrazy, kalendarze i pakiety zdjęć.

PROFESJONALIZM: Mój zespół składa się z wykwalifikowanych fotografów, którzy podejdą do każdej sesji z pasją i zaangażowaniem.

KREATYWNOŚĆ: Tworzę unikalne i kreatywne sesje, które oddają osobowość i charakter każdego modela.

ZROZUMIENIE DZIECI: Dzieci to moja specjalność – potrafię nawiązać kontakt z najmłodszymi modelami i stworzyć przyjazną atmosferę podczas sesji.

ZDJĘCIA NA TERENIE WARSZAWY: Prowadzę lokalną firmą z Warszawy, co oznacza, że możemy szybko i łatwo dotrzeć do Waszej placówki lub wybrać odpowiedni plener dla sesji.

WSZECHSTRONNOŚĆ USŁUG: Oferuje różnorodne sesje, od sesji przedszkolnych i szkolnych po sesje rodzinne i okolicznościowe, zawsze dostosowane do Waszych potrzeb.

SATYSFAKCJA KLIENTA : Zadowolenie moich klientów jest moim priorytetem, dlatego dokładam wszelkich starań, aby zapewnić Wam niezapomniane wspomnienia na lata.

KAŻDEGO ROKU NOWE ARANŻACJE: Dbam o świeżość i innowacyjność, prezentując co roku nowe, inspirujące aranżacje, aby każda sesja była wyjątkowa i niepowtarzalna.