Jak wygląda współpraca?

Jeśli jesteś dyrektorem/właścicielem, rodzicem z Rady Rodziców lub osobą decyzyjną za wybór fotografa w placówce to zapraszam do kontaktu prześlę szczegółową ofertę współpracy z placówkami edukacyjnymi.

Naszym największym atutem jest bez obsługowa sprzedaż zdjęć, którą szczegółowo opisuję w ofercie.

Rodzice korzystają z bezpiecznych internetowych galerii, gdzie samodzielnie dokonują wyboru zdjęć.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

CENNIK

Aby poznać szczegółową ofertę moich zdjęć wystarczy, że napiszesz maila, w którym zawrzesz informację dotyczące placówki. Nazwa placówki, kim jesteś, ilość grup oraz przybliżoną ilość dzieci w placówce, a także informacje jaka sesja Cię interesuję.

Po otrzymaniu maila wyślę szczegółową ofertę, w której otrzymasz niezbędne informacje dotyczące sesji zdjęciowej.